RenderPRO 1

RenderPRO 1

Tek Intel XEON işlemcide 18 çekirdeğe kadar konfirge edilebilen (36 iş parçacığı) renderPRO 1, her yere taşıyabileceğiniz; renderfarm maliyeti
ve karışıklığı olmayan en küçük render ve simülasyon yardımcısıdır.

Temel Yapılandırma

Intel® Xeon® 3.5GHz (6-cores)
16GB DDR4-2133 REG ECC Memory
240GB SSD
Microsoft Windows Professional 7

RenderPRO 1 Tanıtım Filmi


 

BOXX İş Akışı

Aşağıdaki videoda sizin daha verimli çalışabilmeniz için iş akışı örneklerimizden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

BOXX İş Akışını İnceleyebilirsiniz

 

Kurulumu Basit, Kullanımı Kolay

renderPRO 1 sadece güç ve ağ bağlantısına ihtiyaç duymaktadır. Öncelikle renderPRO1’i ağa bağlayın ve BOXXView yazılımımızı kullanarak cihazı keşfedin
ve yönetin. Bu yazılımımızla kullandığınız uygulamaları uzaktan kurup, çalışmaya başlayabilirsiniz. Yandaki kurulum videomuzu izleyerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

Made In USA

BOXX sadece profesyonel bir teknik ekibe değil aynı zamanda profesyonel mühendis ve tasarımcılara da sahiptir. Bu yüzden her gün Solidworks, 3Ds Max ve diğer uygulamalarla çalışılmaktadır. BOXX kasaları (APEXX1,APEXX APEXX4 ve APEXX5’i de içeren), BOXX mühendisleri tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilmektedir. Fakat bu kasalar sadece e-posta göndermek veya oyun oynamak için tasarlanmamıştır.

Kasalar, bir uçak kalitesinde alüminyum ve çelik takviye bileşenlerinden size en uygun iş istasyonuyla yapacağınız işi gerçekleştirmeniz için ustalıkla yapılmıştır. En zorlu donanım yapılandırmalarında bile maksimum hava akışı ve soğutma ile sessiz bir sistemdir.

Dünyanın en küçük render çiftliği

tesla-hpc

Sıvı Soğutma

50.000 MTBF’de değerlendirilmiş ve kritik görevlere sahip veri merkezleri için tasarlanmış aynı teknolijiden türetilmiş sıvı soğutmalar, bütün BOXX PC iş istasyonları için standart bir özelliktir.

BOXX sıvı soğutmalar İşlemcilerin ısı çıkışında optimal yönetime sahiptir böylece iş istasyonunuzu serin ve sessiz tutar, uzun süre kararlı çalışmasına ve performans artışına olanak sağlamaktadır.

cad-design

RenderPRO 1 küçük fakat hızlı

RenderPRO 1 Intel® Xeon® işlemci ile 18 çekirdek 36 iş parçacığıyla dünyanın en küçük kişisel renderfarm çözümü.

RenderPRO 1 mSATA ya da 2 adet raid seçenekleriyle Solid State Disk, sıvı soğutma seçenekleriyle eşsiz bir çözüm.

testing

Sessizlik – Serinlik

RenderPRO 1 iş istasyonları soğuk havayı ön ızgaradan ve çıkarılabilir filtreden üfleyen dual Sanyo Denki rulman fanlara sahiptir. Bu hava akım sistemi GPU’yu soğuturken ve CPU için ısı değiştirirken oluşacak toz ve partikülleri limitlemektedir.

Performans ve düşük akustik profil için seçilen Sanyo Denki fanlar Dünya’nın en güvenilir fan sistemi olarak sayılmaktadır.