BOXX Videoları

 

APEXX 2 TANITIMI

APEXX 2; CAD tasarımlar, 3D modelleme ve animasyon iş akışları için Boxx’ın en popüler konfigürasyonlarını sunmaktadır. Bu kompakt ve sessiz iş istasyonları opsiyonel overclocklu işlemci ve 2 tam uzunlukta profosyonel GPU’yu desteklemektedir.

 

TEKNİK DESTEK

Biz bir yazılı metin üzerinden hareket eden, en düşük teklifi veren taşeronla çalışan bir teknik desteğe sahip değiliz.

Efsanevi BOXX teknik destek sizin çalışma uygulamalarınızdan anlayan, problemlerini hızlı bir şekilde çözebilen tecrübeli profosyenellerden oluşmaktadır.

 

MAC PRO & BOXX

Apple yeni Mac Pro için, ‘Epik ölçekte bir yaratıcılık için inşa edilmistir.’ diyor. Ama senin için mi inşa edildi?Bu tasasız ticari dünya prömiyeri Nate, ‘Gerçek profesyonel iş istasyonunu göstermek için sabırsızlanıyorum.’diyor.


 

GoBOXX 15 SLM

Kompakt, ultra ince, yüksek performanslı mobil iş istasyonu olan GoBOXX 15 SLM Intel® Core™ i7 ve profesyonel NVIDIA Quadro grafik kartına sahiptir.

Sadece 1970 gr ve 1.98 cm kalınlığında olan GoBOXX 15 SLM profesyonel uygulamalar için çok uygun bir mobil iş istasyonudur.

 

XDI

Boxx XDI çözümleri, birebir uzaktan erişimi olan fiziksel iş istasyonlarının yanı sıra,tek bir sunucu üzerinde birden çok kullanıcı ve sanal biş istasyonu erişimine olanak sağlayan çözümler içeririr.

 

MADE IN USA

BOXX sadece profosyonel bir teknik ekibe değil aynı zamanda profosyonel mühendis ve tasarımcılara da sahiptir. Bu yüzden her gün Solidworks, 3Ds max ve diğer uygulamalarda çalışılmaktadır.Boxx kasaları (APEXX 2’yi de içeren) BOXX mühendisleri tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilmektedir. Fakat bu kasalar sadece e-posta göndermek veya oyun oynamak için tasarlanmamıştır.


 

renderBOXX

3D Grafik ve animasyon ağırlıklı çalışmalarda render yoğunluğunu desteklemek için üretilmiştir.

On adet renderBOXX modülü 4U (7”x19”) kasanın içine yerleştirerek kısıtlı mekanlar için ideal çözümdür.

 

Apexx 4

APEXX 4 render ve simülasyon işlemlerini kolaylıkla yapabilen bir iş istasyonudur. İki Intel XEON işlemci ile 36 çekirdeğe (72 tread) kadar konfigüre edilebilir.

Bu da, ayrıca isteğe bağlı tek overclock işlemci desteği, maximum bellek , 4 adete kadar çıkarılan GPU desteği ile bizim için çok yönlü bir platformdur.

 

RenderPRO

Masaüstü bilgisayarınızın yanında veya üzerinde çalıştırabileceğiniz; 3D grafikler,animasyon vb. yoğun render işlemi yapılacak işler için uygun render güç makineleridir.

Yer sıkıntısı yaşanan mekanlar için ideal, sessiz ve kompakt renderPRO masanızın veya masaüstü bilgisayarınızın üzerindeki kişisel render çiftliğinizdir (veya internet bağlantısı olan her hangi bir yerde).


Bir Cevap Yazın