Architects_Top2
 

BOXX; sıvı soğutmalı overclock iş istasyonlarından masaüstü  render makinelerine kadar Autodesk Revit® ve diğer Yapı Bİlgi Modelleme (Building Information Modeling – BIM) uygulamaları için en yükske performanslı ve özel iş istasyonlarını tasarlarmakta ve kurmaktadır.

Diğer bir çok CAD uygulamalarında olduğu gibi; renderlama gibi görevler çoklu CPU çekirdeğine güveniyorsa Revit®’de bulunan tasarım ve modelleme görevleri ağırlıklı olarak tek threadlidir. Her iki iş akışı da sadece BOXX’dan temin edebileceğiniz rekor performans, hız, güvenilirlik, eşsiz endüstri bilgisi ve maksimum ROI’den yararlanacaktır.

BOXX Avantajları

BOXX olarak sadece iş istasyonları ve render çözümleri kurmuyoruz. Biz profesyonel görselleştirme  ve mühendislik piyasasında uzmanlaşıyoruz. Biz belirli bir iş akışı ihtiyaçlarını karşılamak için özel soğutmalı, sessiz, ve hız rekorları kıran çözümler sunuyoruz.

BOXX kasalarının kurulumu ve tasarımı Austin, Texas USA de yapılmıştır. BOXX kasa tasarımları iş istasyonu parçalarının kurgulanmasında en iyi şekilde sistem mimarisinin oluşturulmasına izin  verir. Bu bize daha büyük, karmaşık kart eklentilerini kurgulamamızı sağlar. BOXX’ın özel tasarım kasaları çoklu – GPU’lar ve özel SSD’ler, gibi en karmaşık yapılandırmaları kurgulamamızı sağlamaktadır.

BOXX’ın özel mühendislik kasaları maksimum derecede serinlik ve verimlilik birlikte, ultra sessiz çalışırken yüksek Cpu hızlarına çıkmamıza olanak sağlar.

Bizim satış danışmanlarımız,mühendislerimiz ve efsanevi teknik destek ekibimiz sadece Boxx donanımı hakkında bilgi sahibi değiller, onlar profesyonel yazılım uygulamaları hakkındada derin bilgilere sahipler, siz onlara iş akışınız için en uygun çözümleri bulmak için güvenebilirsiniz. Biz sizin için medya ve eğlence sektöründeki uygulamalar için eşsiz çözümler sunuyoruz.

Ayrıca BOXX çözümleri , profesyonel uygulamalarını çalıştırma konusunda hem Autodesk hem de Dassault System sertifikalıdır.  Yazılım sağlayıcıları karşısında ki örnek duruşumuz, müşterilerimiz için de kazanç anlamına gelmektedir. Şöyle ki, eğer herhangi bir  yazılım sorunuyla karşılaşırsanız, Boxx’un sizin yanınızda olacağından ve yazılım sağlayıcısı eşliğinde aradığınız çözüme ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Satış öncesi destek için BOXX Türkiye’yi hafta içi 09.00 – 17.00 saatleri arası 0 212 243 0 800 no’lu numaradan arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın