Solution_V-Ray Top-2

Vray 3D programları ile oluşturulan bir modelin foto gerçekçi bir biçimde render edilmesine imkan sağlayan bir render motorudur. Görselleştirmede üst düzey foto gerçekçilik sağlar. Vray kullanıcılara çeşitli ışıklandırma seçenekleri sunar. Özellikle mimari görselleştirmede ve otomobil sektöründe kullanımı yaygındır. Autodesk VIZ , Autodesk Maya , Rhinoceros , Maxon Cinema 4D , Sketchup sektörün gibi öncü birçok 3B tasarım programına destek verir.

VRay; mimari görselleştirmelerden önemli sinema filmlerinde uygulanan görsel efektlere kadar çok geniş çalışma alanlarında kullanılan günümüzün en popüler render motorudur. BOXX, VRay kullanımınızdaki en optimal donanımı size sunmak için Chaos Grouptaki partnerlerimizle çok yakın çalışmaktadır. Lütfen aşağıdan bir seçenek seçin.

BOXX olarak sadece iş istasyonları ve render çözümleri kurmuyoruz. Biz profesyonel görselleştirme ve mühendislik piyasasında uzmanlaşıyoruz. Biz belirli bir iş akışı ihtiyaçlarını karşılamak için özel soğutmalı, sessiz, ve hız rekorları kıran çözümler sunuyoruz.

BOXX kasalarının kurulumu ve tasarımı Austin, Texas USA de yapılmıştır. BOXX kasa tasarımları iş istasyonu parçalarının kurgulanmasında en iyi şekilde sistem mimarisinin oluşturulmasına izin verir. Bu bize daha büyük, karmaşık kart eklentilerini kurgulamamızı sağlar. BOXX’ın özel tasarım kasaları çoklu – GPU’lar ve özel SSD’ler, gibi en karmaşık yapılandırmaları kurgulamamızı sağlamaktadır.

BOXX’ın özel mühendislik kasaları maksimum derecede serinlik ve verimlilik birlikte, ultra sessiz çalışırken yüksek Cpu hızlarına çıkmamıza olanak sağlar.

Bizim satış danışmanlarımız,mühendislerimiz ve efsanevi teknik destek ekibimiz sadece Boxx donanımı hakkında bilgi sahibi değiller, onlar profesyonel yazılım uygulamaları hakkındada derin bilgilere sahipler, siz onlara iş akışınız için en uygun çözümleri bulmak için güvenebilirsiniz. Biz sizin için medya ve eğlence sektöründeki uygulamalar için eşsiz çözümler sunuyoruz.

Ayrıca BOXX çözümleri , profesyonel uygulamalarını çalıştırma konusunda hem Autodesk hem de Dassault System sertifikalıdır. Yazılım sağlayıcıları karşısında ki örnek duruşumuz, müşterilerimiz için de kazanç anlamına gelmektedir. Şöyle ki, eğer herhangi bir yazılım sorunuyla karşılaşırsanız, Boxx’un sizin yanınızda olacağından ve yazılım sağlayıcısı eşliğinde aradığınız çözüme ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Satış öncesi destek için BOXX Türkiye’yi hafta içi 09.00 – 17.00 saatleri arası 0 212 243 0 800 no’lu numaradan arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın