Solution_3DS_Max_Top

3ds Max® 3D modelleme programı; oyun, film ve hareketli grafik sanatçılarına yönelik kapsamlı bir modelleme, animasyon, görüntüleme ve birleştirme çözümleri sunar. 3ds Max karmaşık ve yüksek çözünürlükteki varlıklar üzerinde çalışan sanatçıların genel performansını artırmaya yardımcı olan verimli yeni araçları, hızlandırılmış performansı ve geliştirilmiş iş akışları sunar.

3D Studio Max özel iş akışlarına sahip kompleks bir uygulamadır. BOXX olarak biz pek çok durumda donanım ihtiyacınızı karşılayacak tek bir çözüm olmadığını biliyoruz. Yerine getirdiğiniz görevlerden en iyisi ideal donanım konfigurasyonunuzu etkileyecektir. Bizden aldığınız BOXX ürünleri hem yazılımsal hemde donanımsal olarak çalışma şeklinize en uygun şekilde optimize edilmiştirler. BOXX 3d Max için en uygun donanımlar seçilmiştir ve yazılımları da dahil en iyileştirmiştir.

3D Modelleme

Modelleme, 3ds Max içindeki tek parçacıklı bir görevdir. Çoklu parçacık kullanan render işleminden farklı olarak; meshler yaratmak, poligonları yükseltmek, köşeleri işlemek gibi modelleme işlemleri tek bir CPU çekirdeği kullanmaktadır. 3ds Max programını öncelikli olarak modelleme için kullanıyorsanız onlarca çekirdeğe sahip çift işlemcili bir iş istasyonu için paranızı boşa harcamayın. Çünkü bu ekstra işlemci çekirdekleri modelleme sırasında size yardımcı olmayacaktır.

Tek bir yüksek frekanslı CPU’ya sahip iş istasyonu 3D modelleme işinizde size faydalı olacaktır. Güvenli bir şekilde overclocklanmış BOXX APEXX 2 iş istasyonu sizin iş akışınız için harika bir seçimdir.

Animasyon

3D animasyon işi, 3D modelleme işiyle çok benzer bir iş akışına sahiptir. İkisi de tek parçacıklı görevlerdir. Eğer animasyon birincil işiniz ise çoklu CPU çekirdekleri size biraz yardımcı olacaktır.

Biz bu tür işleri frekansa bağlı işler olarak isimlendiririz çünkü burada performans işlemcinin frekansına bağlıdır. Yüksek CPU saat hızlarına sahip iş istasyonları bu işlemler için daha iyidir. Tek soketli APEXX 2 ve APEXX 4 iş istasyonları animasyon işlemi için harika seçimler olacaktır.

Render

3D modelleme ve animasyondan farklı olarak render işlemi yüksek çoklu parçacıklı bir işlemdir. Sisteminizde ne kadar çok işlemci çekirdeği varsa o kadar iyi sonuçlar elde edersiniz.

Render, devredilmesi gereken hesaplaması yoğun bir işlemdir. Bir iş istasyonunun amacı iyi çalışmak ve sistemin üretken kalmasını sağlamaktır.

BOXX, anahtar teslim render çiftliği olan renderFARM ve son derece işlevsel masa üstü render makinesi olan renderPRO gibi etkili çözümler sunmaktadır. Eğer GPU tabanlı render alıyorsanız da BOXX APEXX 4‘ler 4 tam boyutlu GPU’yu da desteklemektedir.

BOXX Avantajları

BOXX olarak sadece iş istasyonları ve render çözümleri kurmuyoruz. Biz profesyonel görselleştirme  ve mühendislik piyasasında uzmanlaşıyoruz. Biz belirli bir iş akışı ihtiyaçlarını karşılamak için özel soğutmalı, sessiz, ve hız rekorları kıran çözümler sunuyoruz.

BOXX kasalarının kurulumu ve tasarımı Austin, Texas USA de yapılmıştır. BOXX kasa tasarımları iş istasyonu parçalarının kurgulanmasında en iyi şekilde sistem mimarisinin oluşturulmasına izin  verir. Bu bize daha büyük, karmaşık kart eklentilerini kurgulamamızı sağlar. BOXX’ın özel tasarım kasaları çoklu – GPU’lar ve özel SSD’ler, gibi en karmaşık yapılandırmaları kurgulamamızı sağlamaktadır.

BOXX’ın özel mühendislik kasaları maksimum derecede serinlik ve verimlilik birlikte, ultra sessiz çalışırken yüksek Cpu hızlarına çıkmamıza olanak sağlar.

Bizim satış danışmanlarımız,mühendislerimiz ve efsanevi teknik destek ekibimiz sadece Boxx donanımı hakkında bilgi sahibi değiller, onlar profesyonel yazılım uygulamaları hakkındada derin bilgilere sahipler, siz onlara iş akışınız için en uygun çözümleri bulmak için güvenebilirsiniz. Biz sizin için medya ve eğlence sektöründeki uygulamalar için eşsiz çözümler sunuyoruz.

Ayrıca BOXX çözümleri , profesyonel uygulamalarını çalıştırma konusunda hem Autodesk hem de Dassault System sertifikalıdır.  Yazılım sağlayıcıları karşısında ki örnek duruşumuz, müşterilerimiz için de kazanç anlamına gelmektedir. Şöyle ki, eğer herhangi bir  yazılım sorunuyla karşılaşırsanız, Boxx’un sizin yanınızda olacağından ve yazılım sağlayıcısı eşliğinde aradığınız çözüme ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Satış öncesi destek için BOXX Türkiye’yi hafta içi 09.00 – 17.00 saatleri arası 0 212 243 0 800 no’lu numaradan arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın