Medya & Eğlence

media-entertainment2

Medya & Eğlence

BOXX iş istasyonları ve render sistemlerini kurmaktan daha fazlasını yapar. Profesyonel görselleştirme ve mühendislik pazarında 15 yıllık bir geçmişse sahip olan BOXX yıllar içinde edindiği bilgi ve tecrübe ile bu alanda uzmanlaşmıştır. BOXX serin, sessiz, ve kararlı şekilde çalışan rekor-ayarlarla sizin özel istekleriniz ve iş akışınız doğrultusunda çözümler sunar.

Bizim satış danışmanlarımız,mühendislerimiz ve efsanevi teknik destek ekibimiz sadece Boxx donanımı hakkında bilgi sahibi değiller, onlar profesyonel yazılım uygulamaları hakkında da derin bilgilere sahibler, siz onlara iş akışınız için en uygun çözümleri bulmak için güvenebilirsiniz. Biz sizin için medya ve eğlence sektöründeki uygulamalar için eşsiz çözümler sunuyoruz.

3dmax

boxx-turkiye-3dmax

BOXX 3ds Max® için geniş yelpazede maksimum geri dönüşüm yatırımı olan kararlı, garantili hızaşımlı iş istasyonları ve özel rendering çözümleri sunmaktadır.

Maya

boxx-turkiye-maya

BOXX Maya için muhteşem performans ve iş akışı çözümleri sunar. Hızaşımlı iş istasyonları ve özel render sistemleriyle sizin için uygun çözümler.

V – Ray

boxx-turkiye-vray

BOXX Chaosgroup’la yakın bir çalışma içerisindedir, bu nedenle size yerel iş istasyonu render çözümü, özel render çözümü ve GPU iş istasyonu render çözümleri sunmaktadır.

Octane Render

boxx-turkiye-octana

BOXX GPU tabanlı rendering çözümü olan Octane render yazılımı için eşsiz çoklu Gpu’lu iş istasyonları ve render çözümleri sunmaktadır.Gpu render çözümleri sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın