BOXX Avantajları

 

BOXX Technologies

BOXX Technologies, Inc görsel efektçiler,film ve televizyoncular,oyun geliştiricileri, mimarlar ve mühendisler, ürün tasarımı, simülasyon, yüksek öğrenim,devlet kurumları ve savunma, bilim ve medikal ve genel iş endüstrileri için render sistemleri ve iş istasyonları,workstation üretmektedir.

Profesyonel uygulamalarınızı çalıştırmak içim yüksek performanslı donanım ararken , biriken nedenler Boxx seçmenizi hızlandırır. Aşağıda Boxx’ı güvenilir donanım ortağı yapmanız için gereken nedenlerden bazıları vurgulanmıştır. İş istasyonu,workstation ve render çözümü için BOXX TÜRKİYE’yi mutlaka arayınız. BOXX Avantajları sizi tasarım sürecinde hep daha ileriye taşıyacaktır.


Biz Bu Programları Biliyoruz

Bizim satış danışmanlarımız,mühendislerimiz ve  efsanevi teknik destek ekibimiz sadece Boxx donanımı hakkında bilgi sahibi değiller, onlar profesyonel yazılım uygulamaları hakkındada derin bilgilere sahipler, siz onlara iş akışınız için en uygun çözümleri bulmak için güvenebilirsiniz. BOXX İş istasyonları,workstation ve rendering çözümleri ilgili oldukları yazılım  için özel olarak dizayn edilmişlerdir.

BOXX ISV Sertifikaları : BOXX; AutoDesk, Dassault, Adobe,Chaos Group gibi yazılım şirketleriyle, en uygun iş akışını sağlamak için birlikte hareket ederler ve iş istasyonu,workstation ve rendering çözümlerinin geliştirlmesini sağlarlar.

software

Ödüllü Performans

BOXX avantajları

Boxx iş istasyonları sürekli olarak hız ve güvenilirlik açısından bizim testlerimizi geçmektedir. Bizim overclok edilmiş Xtreme iş istasyonları pazardaki en hızlı tek soketli iş istasyonlarıdır.Tam destek ve garanti ile, bu sistemler Cad uygulamaları frekansları için en uygun çözüm olarak sunulmuştur.

Render ve simülasyon gibi çoklu iş parçacıklı görevler için, BOXX çift Intel ® Xeon ™ iş istasyonları ve render çözümleri sunar. Biz modern render çiftlikleri ve simülasyon kümeleri için gereken donanımda uzmanız. Yukarıda belirtildiği gibi, biz optimum performans sağlamak için çeşitli yazılım uygulamaları ile labaratuvarlarımızda hatırı sayılır zaman harcamaktayız.

Özel Yenilikçi Tasarım

RenderProFront

Biz sadece iş istasyonları ve render çözümleri kurmuyoruz.Biz profesyonel görselleştirme  ve mühendislik piyasasında uzmanlaşıyoruz. Biz belirli bir iş akışı ihtiyaçlarını karşılamak için özel soğutmalı, sessiz, ve hız rekorları kıran çözümler sunuyoruz.

Bütün kasalarımızın kurulumu ve tasarımı Austin,Texas USA de yapılmıştır.Kendi kasa tasarımımız iş istasyonu parçalarını en iyi şekilde sistam mimarisini oluşturmaya izin  verir. Bu bize daha büyük,karmaşık kart eklentilerini kurgulamamızı sağlar. BOXX’ın özel mühendislik kasaları maksimum derecede serinlik ve verimlilik sağlar,ultra sessiz yüksek Cpu hızına olanak sağlar.

İş ortakları

partners3

Boxx sistemlerinin içerdiği bileşenlerin tamamamının testlerinde ,stratejik ortaklarıyla birlikte çalışır.Bunlar Intel,Microsoft,AMD,NVIDIA ve diğerleri.Biz donanımızı sizin kullandığınız profesyonel yazılım uygulamalarıyla test ederiz.
Bu nedenle biz ortaklarımızı yazılım üreticisinde lider Autodesk,Adobe,Solidworks ve bu alanda en güçlü yazılım uygulamaları geliştiricileri ile ortak çalışırız.

Ayrıca Boxx çözümleri ,profesyonel uygulamalarını çalıştırma konusunda hem Autodesk hem de Dassault sertifikalırıd.Yazılım sağlayıcıları karşısındaki örnek duruşumujz,müşterilerimiz için de kazanç anlamına gelmektedir.Şöyleki,eğer herhangi bir yazılım sorunuyla karşılaşırsanız,Boxx’un sizin yanınızda olacağından ve yazılım sağlayıcısı eşliğinde aradığınız çözüme ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Render Uzmanlığı

blog02

Boxx;yaratıcı profesyoneller ve kullandıkları yazılım uygulamaları için üretilmiş olan yüksek performanslı çözümlerin tasarım,üretim ve test edilmesi konusunda on beş yıllık bir deneyime sahiptir.

Bilgi,uzmanlık ve size zaman ve para kazandırıp verimliliğinizi ve karınızı arttıracak yenilikçi renderin çözümleri(ki hepsi,efsanevi teknik destek ekibimiz sayesinde)konularında Boxx’a güvenebilirsiniz.

Biz rendering çözümleri üretmekle beraber,profesyonel uygulamalar,rendering motorları ve render çiftliği yönetimi yazılımın yanı sıra etkili bir render çitliği kurmanın sebepleri ve yolları konusunda da bilgi sahibiyiz

Eğer probleminiz rendering ise tek çözüm ortağı Boxx’dır

Bir Cevap Yazın